Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego Wrocław 2022

0
Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego Wrocław 2022

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego
termin: 4-6 marca 2022
miejsce: Wrocław - Tarczyński Arena

          Niejednokrotnie mieliśmy okazję prezentować naszą biżuterię na targach, zazwyczaj żeglarskich lub związanych ze sportami wodnymi. W tym roku pierwszy raz będziemy się wystawiać na targach turystycznych. Z tego powodu rozszerzyliśmy naszą ofertę związaną z turystyką. Na targach pojawi się wiele nowości, podróżniczych, lotniczych i żeglarskich, które w sklepie będą dostępne na przełomie marca i kwietnia. Dlatego Międzynarodowe Targi Turystyki we Wrocławiu będą świetną okazją do obejrzenia lub nabycia nowej kolekcji. A będzie się działo, będzie dużo lekkości, subtelności i blasku.

Już nie możemy się doczekać. Motywami przewodnimi są globusy, mapy świata, samoloty i kompasy. Znajdzie się również coś dla miłośników gór i kempingów.

 

  

 

Targi we Wrocławiu to cudowna impreza dla wszystkich miłośników podróżowania i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Na kilku poziomach wrocławskiego stadionu zgromadzą się wystawcy z przeróżnych stron świata i Polski, będzie moc atrakcji i niespodzianek. Jednym słowem zdecydowanie warto zarezerwować trochę czasu w ten marcowy weekend, by móc zaplanować najbliższe wakacje czy inne, ekscytujące aktywności. A wygląda na to, że podróżowanie w najbliższym czasie może w końcu wrócić do normalności.

 

  

 

Z dodatkowych atrakcji organizatorzy zaplanowali spotkania z wyjątkowymi gośćmi, podróżnikami, wiele konkursów z ciekawymi nagrodami, zagwarantowana jest moc atrakcji dla najmłodszych oraz możliwość zakupienia produktów regionalnych w ramach Festiwalu Kulinarnego.

 

Mam nadzieję DO ZOBACZENIA WE WROCŁAWIU

 

Obecną kolekcję podróżniczą znajdziecie tutaj >>>

Obecną kolekcję biżuterii lotniczej znajdziecie tutaj >>>

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl