Macedonia Północna – Perła Bałkanów? 0
Macedonia Północna – Perła Bałkanów?

W Macedonii Północnej spędziliśmy kilka dni i teraz już wiem, że to było zdecydowanie za mało. Ledwie liznęliśmy ten piękny kraj. Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać po jednym z najbardziej nieodkrytych krajów Bałkanów i generalnie zostaliśmy oczarowani.

czytaj całość »
Kolczyki dla fanek marynarskiego stylu 0
Kolczyki dla fanek marynarskiego stylu

Kolczyki to prosty i szybki sposób na zmianę wizerunku, na szybką transformację ze stylu sportowego, codziennego na wieczorowy. Wystarczy zmienić drobne kolczyki na te wiszące, bardziej ozdobne i już cała kreacja tzw. Outfit nabiera nowego wyrazu.

Za pomocą kolczyków łatwo również wyrazić siebie i swój charakter i tu z pomocą przychodzimy my i nasze dedykowane pasjonatom kolczyki żeglarskie, kolczyki morskie podróżnicze i podróżnicze.

czytaj całość »
Srebro – rodzaje wykończeń 0
Srebro – rodzaje wykończeń

Zdajemy sobie sprawę, że hasło: „srebro rodowane” czy „srebro oksydowane” może niewiele Wam mówić, ale po przeczytaniu tego wpisu mam nadzieję, że będą to dla was bardziej zrozumiałe zagadnienie.

czytaj całość »
Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego Wrocław 2022 0
Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego Wrocław 2022

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego
termin: 4-6 marca 2022
miejsce: Wrocław - Tarczyński Arena

Targi we Wrocławiu to cudowna impreza dla wszystkich miłośników podróżowania i aktywnego spędzania czasu wolnego. . W tym roku pierwszy raz będziemy się wystawiać na targach turystycznych. Z tego powodu rozszerzyliśmy naszą ofertę związaną z turystyką.

czytaj całość »
Biżuteria marynistycza muśnięta Złotem Bałtyku 0
Biżuteria marynistycza muśnięta Złotem Bałtyku

Żeglarstwo i sporty wodne niezaprzeczalnie związane są z morzem, każdy z nas miał też styczność z naszym Bałtykiem, nierzadko zaczynając swoje morskie przygody właśnie od tego morza. Postanowiliśmy połączyć te dwa motywy i zaproponować coś unikatowego, połączenie wzornictwa marynistycznego ze srebra z pięknym, charakterystycznym bałtyckim bursztynem.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl