Prezent dla żeglarza - gadżety i upominki

Sea Style to również wyjątkowe produkty, które ucieszą każdego żeglarza - zarówno takiego, który swoja pasję łączy z zawodem, a także amatora, który wolne chwile lubi spędzać na łódce na polskich jeziorach. Nasz sklep pozwoli każdemu na zakupienie wyjątkowego produktu, jakim jest prezent dla marynarza! Jesteśmy pewni, że osoba obdarowywana ucieszy się z takiej biżuterii i będzie z dumą prezentowała ją na co dzień lub podczas ważnych i eleganckich uroczystości.

Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć srebrnych spinek do mankietów z motywem m.in. koła sterowego, kotwicy czy też róży wiatrów. Dodatkowo, możliwe jest zakupienie spinki do krawata - zarówno tak, aby stworzyć komplet z ozdobami do mankietów, a także jako pojedynczego, osobnego elementu. Świetny prezent dla żeglarza to również brelok lub bransoleta na sznurku, która może towarzyszyć osobie obdarowywanej na co dzień.

Każdy marynarz ucieszy się również z pinów oraz wisiorków i zawieszek. Sea Style to wyjątkowe rozwiązania dla każdego, kto szuka idealnego podarunku dla osoby związanej z morzem!

 Pin Kotwica - srebro 925 Pin Kotwica - srebro 925
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pin Voyager - srebro 925 Pin Voyager - srebro 925
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Złota Szekielka - złoto 585 Złota Szekielka - złoto 585
Cena: 410,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wisior Neptun - srebro 925 Wisior Neptun - srebro 925
Cena: 110,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl